HAKKIMIZDA


Tekstil sektörüne 1999 Yılında ÇUHADAR ÇAMAŞIR adı ile giriş yapan firmamız kısa sürede kendini kanıtlamış kaliteden ödün vermeyen ve daima yenilikçi bir anlayışla yerel ve küresel pazara hitap edebilen bir firma olmuştur.
 
2002 yılında şirketleşen firmamız ÇUHADAROĞULLARI TEKSTİL SAN. ve TİC.LTD.ŞTİ. adı altında toplanıp; By ÇUHADAR, SEXEN, BLACK PEARL, SİYAH İNCİ, MİA MİSENZA ve By KIRMIZI markalarını müşterilerinin beğenilerine sunmaktadır.
 
İç çamaşırı alanında bayan, erkek ve çocuğa hitap ederek yaklaşık 1000′i aşkın modelle her geçen gün ürün yelpazesini genişletip iç piyasanın yanı sıra ihracata ağırlık vererek yaklaşık 20 ülke pazarına girmeyi başarmıştır.
 
Firmamız; saygınlık ve dürüstlük ilkesinden ödün vermeyen bir anlayışla her geçen gün sektördeki pazar payını büyütmekte ve iç giyim sektörüne yön vermektedir.
 
Daima kaliteyi ön planda tutan firmamız; İkitelli ve Beykoz’da 100′ü aşkın personeliyle teknolojinin son yeniliklerini kullanarak ürünlerini Yeşildirek ve Mahmutpaşa’da toptan ve perakende olarak müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.Firmamız; İTKİB, İSO ve İTO’nun faal bir üyesidir.